MORHİPO ENTEGRASYONU YAYINDA !!!

HIZLI SATIŞ & TAHSİLAT

Tek adımda kolay sipariş ve tahsilat

HIZLI SATIŞ

Quka e-Ticaret yazılımı tam entegrasyon çalışan Hızlı Satış arayüzü sizlerin avantajınıza olacaktır. İnstagram, Whatsapp ve harici siparişlerinizi genel anlamıyla program içerisinden de takip edebilirsiniz, Hızlı Satış Ekranı tüm stok takibinizi ve satışlarınızın takibini sağlar.

HIZLI TAHSİLAT

QUKASOFT Hızlı Tahsilat ile Türkiye’de sanal pos hizmeti veren bankaların sanal pos entegrasyonu tek ekrandan kullanılabilmektedir. Quka Hızlı Tahsilat ile bayilerden, tüketicilerden, abonelerden ve müşterilerinden web üzerinden hem taksitli hem de tek çekim kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. Müşterilere gönderilen SMS veya e-maildeki link tıklanarak kart bilgileri girilerek ödeme yapılabilmektedir.

Tek Butonla Kapıda ödeme Siparişi Ekleme

Hızlı Satış ekranının genel kolay kullanım özelliğiyle sizlere tek tuşla işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar. Kapıda nakit ve Kapıda Kredi Siparişlerinizi kolayca hızlı satış ile oluşturabilirsiniz

Barkod-Seri-Varyant Desteği

Barkod cihazınız ile yapacağınız EAN barkodunun okunması, seri ile taklip edilen malzemeler için seri numara barkodunun okunması, varyant (renk-beden gibi) takibi yapılan malzemelerin varyant barkodları okutularak da satış gerçekleştirilebilir.

Çoklu Kullanım ve Satış Ekleme

Hızlı Satış yaptığınız sırada farklı müşterileriniz alışverini tamamlamış olabilirler. Bunun için sizlere çözüm sağladık. Birden fazla ödeme ekranı açarak işlemleriniz hız kesmeden tamamlanabilir.

Barkod İle Hızlı Satış

Hızlı satış işlemleri en çok Butikler, Marketler, vb. firmalar için Barkod okuyucu vasıtasıyla sizlere kolaylık sağlayacak.

Fiş ve Fatura Yazdırabilme

Hızlı satışlarınızda müşterilerinize anında işlem fişi verebilir veya fatura kesebilirsiniz.

Barkod Okuyucu Entegre

Perakende sektörünün en çok ihtiyacı olan Barkod Okuyucu entegre sistemiyle işleriniz hızlansın.